Arslan Bilgisayar
Arslan Bilgisayar Internet Aracılık Hizmetleri ve Ilan Reklam Ticaret Limited Sirketi
          1998 yılında Perpada kurulan firmamızın kuruluş tarihinden bugüne kadar ki  tek amacı ve hedefi kalite, güven, dostluk ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

          Misyonumuz; mükemmeliyetçi kalite anlayışımızla müşterilerini her zaman daha iyi daha pratik daha ekonomik ama kaliteden de taviz vermeden doğru yola yönlendirmek ve gerektiğinde müşterilerimizin yararına olabilecek çözümleri yine müşteriyle birlikte çözmek için gerekli adımları ivedilikle atarak çözüme ulaşmaktır.

          Bilgisayar servis tamir hizmetlerinde her gün yeni çıkan ürünler konusunda bilgi sahibi olan, öğrenmeye, bilgiye ve teknolojiye duyarlı personelimiz ile sadece satış değil, satış sonrası da her türlü bilgi ve desteği müşterilerimize tam olarak sunmaktadır.

          Firmamız tarafından verilen teknik servis desteği kalite, performans ve fiyat çerçevesinde hiçbir yanlış anlaşılmaya yol açmayacak kadar net ve dürüst bir şekilde çalışmaktadır.

          Sektörde öncelikle tercih edilen firmaların arasında olup müşteri portföyümüze her geçen gün yenilerini katmaktayız.
         
          Kurumsal ve bireysel alanda (Sunucu sistemleri, masaüstü ve taşınabilir bilgisayarlar, kablolu / kablosuz ağ ürünleri, tabletler, telefonlar ve bunlarla birlikte çalışan cihazlar) ortaya çıkan sorunların çözümünde deneyimli kadrosuyla marka olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.